مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش و عرضه مستقیم دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای

آنچه در این مقاله میخوانید...

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتردستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی بهترین های بازارخرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال از بهترین فروشگاهروش های تصفیه کردن آب در انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر
دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای,قیمت دستگاه تصفیه اب خانگی cck دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اصفهان

دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای  را به طور مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ای می توانید از طریق همین سایت خریداری کنید. قیمت عمده و ارزان برای همه مشتریان حائز اهمیت بوده است به همین دلیل همیشه سعی بوده این دستگاه وارداتی و بی نظیر را به صورت مستقیم عرضه کنیم.  خرید اینترنتی تصفیه آب یکی از راه های بسیار خوب و عالی است که می تواند شما را مستقیما به تامین کننده اصلی متصل کند.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر در اصفهان,قیمت دستگاه تصفیه اب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی 6 مرحله ای سافت واتر

در حال حاضر بازار تصفیه آب با قیمت های بسیار زیادی روبرو است و به همین دلیل شاید انتخاب برای افرادی که برای اولین بار است در حال خرید هستند کمی سخت باشد. اگر به دنبال یک تصفیه آبی بسیار با کیفیت و درجه یک هستید حتما پیشنهاد می شود از سافت واتر استفاده کنید. شاید با نمونه های ایرانی و حتی برخی از وارداتی ها اختلاف قیمت داشته باشید ولی در هر صورت می تواند در آینده ضامن خوبی برای سلامیت ما باشد. متاسفانه آب آلوده خود را در دراز مدت نشان می دهد که می تواند برای ما بسیار مضر باشد. در زندگی ما بایستی کیفیت آب مصرفی در بالاترین اولیت باشد به همین دلیل بهترین گزینه جهت بالا بردن کیفیت آب استفاده از همین دستگاه ها است. قیمت دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای به نسبت کارایی که دارد بسیار بالا و عالی است و امروزه در کل دنیا به طور زیادی در حال استفاده و خرید و فروش است.

دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوانی بهترین های بازار

نمایندگی دستگاه تصفیه آب soft water,قیمت آب تصفیه کن خانگی cck,دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای

بدون شک یکی از بهترین های بازار امروز در تصفیه کردن آب تصفیه آب 6 مرحله ای است که به عنوان یکی از برترین ها در بازار ایران و جهان شناخته شده است. اگر به دنبال یکی محصول بسیار با کیفیت و درجه یک هستید پیشنهاد می کنیم حتما دستگاه تصفیه آب سافت واتر 6 مرحله ای را انتخاب و از عملکرد بسیار قوی آن لذت ببرید. در این دستگاه شما دیگر نگران کدری و بوی بد و حتی طعم بدی که یک آب می تواند داشته باشد ندارید. اگر آب ورودی شما دارای هر درجه ای از آلودگی باشد این دستگاه به راحتی قابل حذف و از بین بردن است. این دستگاه معمولا در مراحل زیر اقدام به تصفیه کردن می کند:

  1. مرحل اول پیش تصفیه
  2. ممبران – فیلتر اصلی
  3. پست کربن
  4. فیلتر مواد معدنی ساز

این ها به گونه ای ساخته شده اند که می توانند هر نوع آب با شوری که وجود داشته باشد را به راحتی از بین ببرند یکی از مهمترین و اصلی ترین قطعاتی که در هر تصفیه آب می تواند حائز اهمیت باشد فیلتر تصفیه آب ممبران و پمپ برقی دستگاه است. ابتدا به ممبران می پردازیم این فیلتر شگفت انگیز که می تواند ضامن سلامتی ما در برابر آب های آلوده باشد. توصیه می کنیم حتما از فیلتر ممبران اصلی استفاده کنید تا خیال خودتان را از تصفیه کردن آب آسوده کنید. یکی دیگر از قطعات مهم که همه ی دستگاه های تصفیه مهم بوده است پمپ می باشد. اما کار اصلی آن چیست؟ هنگامی که آب ورودی تمام مواد درشت و املاح آن توسط پیش تصفیه ها گرفته شد حالا نوبت به پمپ الکتریکی می رسد که با فشار بالا این آب را روانه ممبران کند به دلیل بافت بسیار ریزی که ممبران دارد باید حتما فشار لازم در ورودی آن باشد. خوشبختانه در دستگاه ها سافت واتر پمپ های برقی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانیم اعتماد خوبی به آن ها داشته باشیم.

خرید دستگاه تصفیه آب سافت واتر اورجینال از بهترین فروشگاه

قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی,قیمت دستگاه تصفیه اب خانگی cck

امروزه باتوجه به اینکه سبک زندگی ها تغییر گرده است و بیشتر به سمت زندگی شهر نشینی رفته است. مشکلات آب بسیار زیاد شده است شاید در همین جا از خودتان بپرسید این مدل از زندگی چه تغییراتی را می تواند ایجاد کند تخریب منابع و وارد کردن بیش از اندازه مواد شیمیایی به داخل زمین و آلودگی مارانه باعث شده تا بسیایر از آب خای زیر زمینی آلوده وند و در زمان استخراج نیاز به تصفیه داشته باشند. امروزه با یک آمار بسیار بد در برخی از کشور ها روبرو هستیم هند به عنوان یک کشور پرجمعیت شناخته می شود. که در حدود 80 درصد از بیماری هایی معدن که در این کشور رخ میدهد ناشی از آب های آلوده ای است که وجود دارد. بنابراین آب سالم و استفاده از آن بسیار توصیه می شود.

اما آیا هر دستگاهی که در بازار است می تواند به عنوان یک محصول اصل و اورجینال شناخته شود. بسیاری از افراد متقلب با زدن برچسب و یا حتی کپی کردن برند اقدام به فروش دستگاه تصفیه آب سافت واتر می کنند با قیمت های بسیار بالا می کنند . سعی بر این شده تا جایی که امکان دارد محصول بسیار با کیفیت و درجه یک را به شما ارائه دهیم. در زمانی که این محصول را خریداری می کنید حتما از یک فروشگاه بسیار معتبر این کار را انجام دهید تا محصول بسیار با کیفیت و اصل را در اختیار داشته باشید. همانطور که میدانید سافت واتر یک محصول کاملا تیاوانی و وارداتی است و قیمت آن با توحه به نوسات ارزی در متغیر می باشد . بنابراین در زمانی که یک محصول اصل را خریداری می کنید هیچگاه نگران هزینه های آن نباشید.

روش های تصفیه کردن آب در انواع دستگاه تصفیه آب سافت واتر

تصفیه آب اورجینال,قیمت دستگاه تصفیه آب تایوانی

شاید دیگر زمان آن رسیده تا با جوشاندن آب برای استفاده از تصفیه کردن و از بین بردن میکروب ها خداحافظی کنیم. این کار قدیمی شاید تا حدودی می توانست آب را برای ما سالم کند اما همیشه و در بسیاری از موارد جوابگو نبود به عنوان مثال در زمانی که آب دارای رسوبات و فلزات و موئاد درشت بود باز هم جوشناندن جوابگو بود؟ مسلما خیر، برخی یک اشتباه بزرگ را تکرار می کنند و آن هم 2 بار جوشاندن آب است که هیچگاه این کار را انجام دهید زیرا باعث باعث ایجاد سرطان در شما می شود. یک دستگاه سافت واتر روشهای زیادی را برای تصفیه کردن و بهبود طعم و مزه آب استفاده می کنند بهترین روش اسمز معکوس و یا همان RO است که در حال جاضر اکثر دستگاههای بسیار قدرتمند مانند سافت واتر از این روش استفاده می کنند.

اگر بخواهیم یک دستگاه 6 مرحله ای را جهت تصقیه کردن آب نام ببریم به مراحل زیر می توانیم اشاره ای داشته باشیم:

  • RO
  • UF
  • UV

این ها روش ها تصفیه و یا بهتر است بگوییم مراحل تصفیه کردن در آب سات اگر دستگاه شما تنها RO تنها سالم سازی و از بین بردن شوری آب را دارد که بیشتر دستگاه های خانگی به این صورت هستند . RO اگر به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد دارای قیمت بالایی نیست و اگر با UF و UV ترکیب شود دارای قیمت بالایی می تواند داشته باشد. در زیر مختصری در مورد uv  توضیح می دهیم :

uv: لامپ یوی وی مخصوص در دستگاه های تصفیه که با تاباندن نور باعث می شود میکروب ها و حتی ویروس هایی که وجود دارد به راحتی از بین بروند

UF:  یک روش تصفیه است که در برخی از دستگاهها قراردارد و داخل این فیلتر لوله هایی بسیار کوچک قراردارد و آب پشت آن بایستی از این لوله ها به اندازه 0.1 میکرون عبور کند که باعث بهتر شدن آب در طعم و مزه میشود.

شما در زمان خرید می تواند یهر کدام از این روش ها را انتخاب و خریداری کنید که بهترین گزینه ترکیب سه موارد بالا بود ولی در صورتی که هزینه ی زیادی را نخواستید انجام بدهیم همان RO جوابگو خواهد بود.

سعید عظیمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: سعید عظیمی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09127884700

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: avintasfie@gmail.com

مجموعه آوین آب شما را به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید